ONLINE NARAVOSLOVNI TRIVIA NIGHT

Člani Društva študentov naravoslovja smo v decembru organizirali dva biološka trivia night večera. Na obeh so se prijavljene ekipe pomerile v znanju iz različnih vej biologije. Po dolgi socialni izoliranosti nam je uspelo združiti prijatelje in ljubitelje biologije, pa čeprav le na daljavo. Poleg prijetnega druženja, smo obnovili naše znanje ali pa se kaj novega naučili – med drugim tudi to, kako se oglaša ris, kako prepoznamo nekatere invazivne vrste in še kup ostalih zanimivih stvari. Obeh kvizev se je skupno udeležilo več kot 70 ekip z največ petimi člani. Nad odzivom smo bili presenečeni že prvič in bili še bolj veseli, ko se je tudi v drugo odzvalo toliko ljubiteljev biologije. 

V kolikor bi se tudi sami želeli kaj naučiti, si lahko posnetka obeh kvizev pogledate na Youtube strani Društva študentov naravoslovja: https://www.youtube.com/channel/UCr3_X6L1xrxN2pM0Z_z5OHA

Prijeten ogled in veliko novega znanja!