Fakulteta za naravoslovje in matematiko je našemu društvu dala v uporabo nov prostor – garažo.

Naša društvena sobica je postala tekom zadnjih let pretesna, zato smo nove pridobitve zelo veseli. V novi garaži bomo imeli več prostora za shranjevanje vse potrebne opreme, za izvajanje nekaterih aktivnosti ali za druženje.

Ker so dobre stvari še boljše, če jih delimo, iščemo študente in študentke drugih naravoslovnih smeri naše fakultete, ki želijo sodelovati pri kateri od naših obstoječih aktivnosti, ali predlagati povsem novo!

To je odlična priložnost za zagon nove društvene sekcije ali pa celo novega društva. Garaža je dovolj velika, da lahko v njej deluje več društev ali delovnih skupin. Sekcija za abstraktno matematiko, eksperimentalno fiziko… vse možnosti so odprte!

V primeru, da si zainteresiran/a za sodelovanje, ali si želiš vzpostaviti svojo sekcijo/društvo, nam piši na naš društveni elektronski naslov (drustvo.dsn@gmail.com).

Veselimo se sodelovanja!

Vaš DŠN