Z veseljem vam sporočamo, da se 20. 5. 2018 ob 20:00 odpirajo prijave za BERT 2018! Prijava poteka preko elektronske pošte. Izpolnjeno prijavnico pošljite na društveni elektronski naslov (drustvo.dsn@gmail.com). Razvrščanje v raziskovalne skupine poteka na osnovi vrstnega reda prijav na tabor, zato s svojo prijavo pohitite. V primeru vprašanj smo vam na voljo na našem društvenem naslovu. Se vidimo!

We are happy to inform you that on the 20th May 2018 from 20:00 on, applications for BERT will officially open. You can apply via e-mail. The application form should be sent to our e-mail address  (drustvo.dsn@gmail.com ). Sorting into research groups will be based on the succession order of applications, so hurry up with your application. If you have additional questions you can always ask for information on our e-mail. See you soon!

Download Attachments