Prihaja novo študijsko leto in ekipa DŠN že vneto pripravlja prve dogodke. Zdaj pa je čas, da v svoje vrste povabimo nove posameznike, ki si želijo izzivov in novih znanj.

Če si pripravljen sprejeti nove izzive, te vabimo na naš motivacijski vikend. Ta bo potekal 13. 10. 2018 na naslovu Vurberk 139 b, s pričetkom ob 16. 00. Predviden zaključek našega druženja je 14. 10. 2018 v poznih popoldanskih urah. Za udeležbo na dogodku je obvezna prijava. Piši nam na drustvo.dsn@gmail.com in se nam pridruži.

Cilj tega dogodka je pridobiti nove aktivni člane, a to ni naš edini cilj! Ker je bilo v društvu spletenih že veliko novih prijateljstev, si prizadevamo, da bi bil dogodek predvsem družabno obarvan. Zato vabimo tudi posameznike/ skupine, ki nas želijo le spoznati ali v naši družbi preživeti konec tedna. Skratka vabljeni novi in stari obrazi.

Se vidimo!