Vstopili smo v oktober, kar pomeni, da si moramo dodobra napolniti baterije za novo študijsko leto. Zato člani Društva študentov naravoslovja, poleg starih članov, medse vabimo tudi nove člane, da se nam pridružite na motivacijskem vikendu, ki bo potekal 11. 10. in 12. 10. 2019.

Pogovarjali se bomo o načrtih za študijsko leto 2019/20, planiranju projektov in novih idejah za prihajajoče dogodke.

Glavni namen motivacijskega vikenda pa je predvsem zabava in to, da se tako stari kot novi člani bolje spoznamo ter povežemo med seboj.

Vabljeni vsi željni novih spoznanj, prijateljstev in sproščene družbe. Zbrali se bomo v petek, 11. 10. 2019, v Vurberku 139 b (Spodnji Duplek) ob 16:00 in zaključili v soboto, 12. 10. 2019, okrog 12:00.

S seboj prinesite podlogo za spanje ter spalno vrečo, pijačo in košaro za nabiranje kostanjev, za hrano pa bo poskrbelo društvo.

Za udeležbo na dogodek je potrebna prijava. Prijavite se lahko do 9. 10. 2019 na e-naslov: drustvo.dsn@gmail.com.

Obeta se nam zabaven in sproščen vikend v dobri družbi.

Se vidimo!