V sklopu mesečne teme bo v društvu organiziran tudi izlet. Ker bo večina malih sesalcev takrat že globoko v spanju, se bomo odpravili v Prirodoslovni muzej Slovenije v Ljubljano. Po muzeju nas bo prav tako vodil prof. dr. Boris Kryštufek. Ogledali si bomo stalne razstave s poudarkom na zbirki malih sesalcev. Nekaj besed pa bomo namenili tudi problematiki stanja depojskih prostorov v naravoslovju. Izlet bo v soboto, 1. 12. 2018. Zbrali se bomo ob 9:30 na parkirišču pred parkom Tivoli.Dopoldne bomo preživeli v muzeju, po končanem ogledu pa se lahko skupaj odpravimo na sprehod in si ogledamo božično Ljubljano. Za izlet je potrebna prijava in plačilo vstopnine v muzej, ki znaša 3 EUR. Prijavite se lahko preko elektronske pošte (nik.sabeder@gmail.com). Prosimo, če ob prijavi dopišete če imate možnost lastnega prevoza.

LEPO VABLJENI!

Avtorica fotografije: Martina Gebert